Бащата на Фабиньо: Харесва ни Юнайтед, но имаме слабост и към Сити
Бащата на защитника на Монако Фабиньо потвърди слуховете за преговори с няколко европейски клуба.
"Водехме преговори с Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и Арсенал, също така контактувахме с Барселона. Харесва ни Юнайтед и работата с Жозе Моуриньо, но ние имаме слабост и към Манчестър Сити", заяви бащата на Фабиньо.
По-рано се съобщаваше, че Монако има намерение да получи 40 милиона евро за 23-годишния футболист.
- Монако с впечатляващ обрат срещу Лион
- Анонс на 27-ми кръг на Лига 1 – срещите в петък и събота
- Анонс на 26-ти кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- Монако продължи серията си с пета поредна победа в Лига 1
- Анонс на 26-ти кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Монако зашемети ПСЖ в Париж
- ПСЖ и Монако отново един срещу друг – парижани ще се затруднят
- Инфантино предлага червен картон за футболисти, които прикриват устата си
486
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
13.02.2017 в 17:42
Да е ,харесвате Юнайтед, но имате слабост към парата, ясна е работата, поне не давайте такива интервюта, че ако ви питат откога имате слабост към Сити няма да знаете какво да кажете.