Олимпик Марсилия обяви за трансфера на Пайе
Полузащитникът Димитри Пайе премина от Уест Хем в Олимпик Марсилия, съобщава официалният сайт на френския клуб. Според информацията, 29-годишният футболист е преминал медицински прегледи и е подписал договор с провансалци до лятото на 2022 година. Официалната презентация на играча ще се състои днес. Пайе вече игра за Марсилия в периода 2013-2015 година.
По-рано стана известно, че Марсилия ще заплати за Димитри 25 милиона паунда.
През септември играчът получи 1 милион паунда бонус лоялност за продължаване на договора си с клуба, но през януари отказа да играе за лондончани и бе отстранен от тренировките.
- Марсилия се изнася в Марбея след кризата в Лига 1
- Нант с първа домакинска победа от август, Ница и Лориен сътвориха шоу
- Анонс на 23-ти кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Новият треньор на Марсилия започна със загуба
- Хабуб Бейе: Трябва да постигаме резултати с Марсилия
- Шаби Алонсо отказа на Марсилия
- Бенатия напусна Олимпик Марсилия
- Анонс на 22-ри кръг на Лига 1 – срещите в неделя
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]