Бастия даде на прокуратурата арбитрите, обслужващи мачове на отбора
Бастия се обърна към прокуратурата с молба за действие от страна на френските правосъдни органи. Ръководството на клуба е на мнение, че арбитрите, обслужващи мачовете на отбора, преднамерено се отнасят към играчите на Бастия, които получават прекалено много жълти и червени картони.
Като пример се дава изгонването на Флориан Маранж за нарушение срещу играча на Бирдо Жереми Менез. Видеоповторението ясно показва, че между играчите няма контакт. Бастия помоли да се отмени червения картон на играча, но дисциплинарния комитет на Лига 1 взе решение да увеличи продължителността на наказанието на Маранж до два мача.
- ПСЖ отправи оферта за японския национал Дзион Судзуки
- Президентът на Ланс: Не искаме да бъдем сателитен клуб на английски отбор
- Люка Шевалие иска да остане в ПСЖ въпреки конкуренцията на Матвей Сафонов
- Монако започна преговори за нов договор с Мамаду Кулибали
- Росеньор: Научих много в Челси, сега искам да изградя голям Пари ФК
- Бордо изхвърлен от професионалния футбол, клубът е заплашен от фалит
- ПСЖ е на крачка от привличането на Люка Дин
- Диало отвърна на бившия премиер на Испания: Нашите играчи нямат нужда от удостоверения
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]