Ямал е най-добрият млад играч на Евро 2024
Испанският нападател Ламин Ямал стана най-добрият млад играч на Европейското първенство 2024 г. Това съобщи официалният сайт на УЕФА.
Ямал навърши 17 години по време на турнира на 13 юли. На Европейското първенство през 2024 г. Ламин взе участие в седем мача. Той успя да вкара един гол и четири асистенции.
Вчера, 14 юли, завърши финалният мач от Европейското първенство, в който се срещнаха националните отбори на Испания и Англия. Мачът се игра на Олимпиащадион в Берлин и завърши при резултат 2:1 в полза на испанците. Така Фурия Роха стана европобедител за четвърти път в историята.
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Рикелме нападна Барселона и съдиите преди изборите в Реал
- Съдът прекрати едно от делата срещу компания, свързвана с Жоан Лапорта
- Кандидат за президент на Реал: Искам Барселона да играе в Сегунда
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
- Барселона трябва да освободи място за Бернардо Силва
- Феран Торес недоволен от слуховете за размяна с Хулиан Алварес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]