Гризман: Вторият гол ни довърши
Нападателят на Франция Антоан Гризман коментира след поражението на националния отбор в полуфиналния мач с Испания на Европейското първенство 2024 (1:2).
"Липсваше ни защитна сила и свежест. Противникът бе по-добър. Знаехме, че стрелят добре от дистанция, а ние пропуснахме след такъв удар. Знаехме, че Ямал е левичар, но го оставихме да стреля с левия крак. Този гол ни събори, а вторият гол четири минути по-късно ни довърши. Това е футбол, днес загубихме. Но загубихме от голям отбор - националния отбор на Испания. Не можем да имаме никакви извинения. Противникът бе по-добър от нас във всичко“, цитира TF1 думите на Гризман.
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес: Ще направим всичко, за да стане Меси отново световен шампион
- Атлетико Мадрид се отказа от трансфера на Жоао Гомеш заради Жорже Мендеш
- Барселона готви оферта от 130 млн. евро за Хулиан Алварес след Мондиал 2026
- Фенербахче отново мечтае за трансфера на Александър Сьорлот
- Атлетико постигна споразумение със Спортинг за Хюлманд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]