Мбапе обидил Левандовски

Нападателят на Франция Килиан Мбапе нарече нападателя на полския национален отбор Роберт Левандовски "кучи син“, след като полякът удари французина по счупения нос в 88-ата минута на мача от 3-ия кръг на груповата фаза на Евро 2024 между тези отбори (1:1) . Това съобщава RMC Sport.

Да припомним, че след като Левандовски удари по носа Мбапе, нападателят свали маската си и провери носа си.

В 56-ата минута френският нападател Килиан Мбапе успешно реализира дузпа. След това, в 78-ата минута, полският нападател Роберт Левандовски пропусна дузпата, която отборът му беше спечелил. 11-метровият удар бе изпълнен с решение на съдията. При втория опит в 79-ата минута Роберт Левандовски вече реализира дузпата и изравни резултата в мача.