Нагелсман: За Мусиала е важно да не се поддава на натиск
Старши -треньорът на германския национален отбор Юлиан Нагелсман говори за играча на отбора Джамал Мусиала след мача с Унгария от 2-ия кръг на Европейското първенство през 2024 г.
"Той игра брилянтно и в двата мача. И въпросът не е, че той вкара два гола, а че във всяка ситуация, когато атакуваме, съперникът трудно може да се защити срещу него. За Джамал е важно да не се поддава на натиск, а просто да използва възможностите си да излиза един на един в ситуации на атака. Трябва да играе като на малък терен, където и да е, в Германия или Англия, няма значение. Той просто трябва да играе футбол с приятелите си. Той не трябва да мисли за напрежение, той просто играе страхотен футбол“, заяви Нагелсман.
- Байерн удължи негативната серия на Вердер
- Защитата на Вердер ще се провали срещу атаката на Байерн
- Челси може да се конкурира с Байерн за вратар на Брайтън
- Кимих: Поехме контрола след 20-та минута
- Компани: Можехме да вкараме още
- Байерн победи РБ Лайпциг за Купата на Германия
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]