Морган: Белингам е перфектната комбинация от талант и харизма
Известният британски журналист Пиърс Морган коментира полузащитника на Англия Джуд Белингам.
"Джуд Белингам е перфектната комбинация от талант, самочувствие и харизма. Ключов момент срещу Сърбия доказа, че той е шефът. Трудно е да си представим факта, че Белингам все още е толкова млад, като се имат предвид впечатляващите му размери, сила, невероятен талант и увереност. Белингам няма съмнение, няма страх, няма безпокойство“, заяви Морган.
Припомняме, че в мача от 1-ия кръг на груповата фаза на Европейското първенство през 2024 г. британците се срещнаха със Сърбия. Отборът на Гарет Саутгейт постигна минимална победа - 1:0. Белингам отбеляза победния гол за своя отбор в този мач.
- Олисе взе категорично решение за бъдещето си въпреки интереса на Реал Мадрид
- Белингам: За мен беше привилегия да играя срещу Меси
- Браим Диас: Ще се завърнем още по-силни
- Белингам е заплашен от наказание след инцидент с аржентински футболист
- Руни: Белингам е най-добрият футболист на Световното първенство
- Ленив, дребнав и жалка гледка: Мбапе бе сринат след провала срещу Испания
- Мбапе: Разочарованието е огромно, но трябва да продължим напред
- Морган Роджърс защити Белингам: Абсурдно е някой да се съмнява в него
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]