Лунин: Още не е свършило
Вратарят на украинския национален отбор Андрий Лунин говори след поражението от Румъния с 3:0 в среща от първия кръг на груповата фаза на Евро 2024.
"Искам да се извиня на отбора, на всички. Още не е свършило. Нямаме избор, трябва бързо да се възстановим, да преминем към следващия мач, да направим всичко възможно и невъзможно, за да стигнем по-нататък“, каза Лунин след срещата.
- Синът на Марсело подписа с Реал Мадрид
- Реал Мадрид се интересува от защитник на Бетис
- Ман Сити се интересува от Трент
- Арбелоа: Този отбор се движи напред
- Арбелоа има доверие в Трент Александър-Арнолд
- Съобщиха времето за възстановяване на Асенсио
- Реал Мадрид победи Виляреал и оглави таблицата (видео)
- Арбелоа промени тренировъчния подход в Реал Мадрид
286
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]