Бейл: Свикнали сме с ролята на аутсайдери
Нападателят на националния отбор на Уелс Гарет Бейл направи коментар преди утрешния двубой от 1/8-финалите на Евро 2020 срещу Дания.
"Ако не сме развълнувани от сблъсъци като този, то вероятно нямаме място тук. Винаги сме били аутсайдерите и сме свикнали да ни приемат за такива. Но не се притесняваме.
В двубоя срещу Турция съперникът имаше 18 000 свои привърженици по трибуните, но пък сега знаем, че ние ще разчитаме на подкрепа от родината си. Когато утре прозвучи първият съдийски сигнал, на игрището ще сме само ние срещу датчаните.
Хубаво е постоянно да се опитваш да се пробваш на най-високо ниво. Мислим само за идния мач, защото няма нужда да мечтаем за нещо повече", заяви Бейл.
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]