Фърдинанд: Ще заменя Кейн след 45 мин., ако не прибави
Легендата на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд вярва, че нападателят Хари Кейн заслужава да бъде в стартовия състав на Англия срещу Чехия въпреки спада във формата.
"Все още бих го използвал срещу Чехия. Бих искал да се постарае повече. Трябва да поговорим с него. Трябва да дадеш на отбора повече. Той е играч от най-високо ниво.
През този сезон той вкара най-много, даде най-много асистенции във Висшата лига. Не се превръщате в лош играч за една нощ, но на Евро искам да видя Хари Кейн, който видях във Висшата лига.
Мисля, че трябва да проведем строг работен разговор с него, за да можем да видим най-доброто представяне на Хари Кейн, иначе щях да го заместя след първите 45 минути.
Няма нужда да чакате, когато останат 13 минути преди края на мача. Това не е достатъчно, за да могат футболистите да повлияят на играта", заяви Фърдинанд.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]