Кийн знае защо Кейн не е във форма
Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Рой Кийн има своите предположения за лошото представяне на нападателя на Тотнъм Хари Кейн на Евро 2020.
"Той каза, че иска да напусне Тотнъм. Може би това го разсейва. Може би губи енергията си, мислейки да напусне или да преговаря с друг клуб. Това не помага.
Той изглежда, че не е във форма. Изглежда тежък. Липсва му скорост, не върти петите.
За да може Англия да се представи добре в турнира, вашите звездни играчи трябва да се докажат. Лукаку, Де Брюйне и Роналдо се показват, Кейн не.
Радвам се, че Гарет го смени, защото говореха за него като за незаменим, като за основната звезда. Но ако не се покаже, отстранете го от терена. Рашфорд даде малко енергия на отбора, но това все още не е достатъчно", заяви Кийн.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]