Легенда на американския футбол възобнови кариерата си
Лендън Донован взе решение да възобнови кариерата си. Лос Анджелис Галакси официално съобщи за подписването на договор с 34-годишния нападател до края на текущия сезон. Завръщането на играча на терена може да стане още тази седмица, в мача с Орландо Сити.
Донован напусна футбола преди 21 месеца. Той е легенда на американския футбол и на Галакси. Шест пъти е печелил МЛС и продължава да държи първото място в Лигата по най-много голове и асистенции. Освен това, Донован е голмайстор на националния отбор на САЩ.
- Саудитците са убедени, че могат да купят Салах за 100 млн.
- Естудиантес спечели титлата в аржентинската Клаусура
- ПСЖ срещу Фламенго във финала на Междуконтиненталната купа
- Бившият халф на Челси Оскар ще прекрати кариерата си
- Бензема: Нивото в Саудитска Арабия е близко до европейските
- Комисар на МЛС: Ще посрещнем Салах с отворени обятия.
- Интер Маями откупи договора на Де Пол и иска да удължи този на Суарес
- Саудитски клуб предлага на Салах 120 млн. паунда годишно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]