Шеф на Портланд: Рууни би се вписал в МЛС
Собственикът на Портланд Тимбърс Мерит Полсън е убеден, че нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни чудесно може да се впише в МЛС. В последните дни в британската преса се появиха слухове, че англичанинът може да напусне "Олд Трафорд" и да се прехвърли отвъд Океана, където вече се намират футболисти като Кака, Франк Лампард, Стивън Джерард, Дидие Дрогба, Андреа Пирло, Ашли Коул и Роби Кийн.
"Мисля, че Рууни има още добри години пред себе си. Той би бил чудесно попълнение към МЛС и съм сигурен, че нашата лига е достатъчно атрактивна за него. Това е изключително талантлив футболист, който има още години качествен футбол пред себе си. Все пак не говорим за играч, който е на над 35 години", заяви Полсън.
- Ман Юнайтед проявява интерес към халф на Борнемут
- Фернандеш: Клубът искаше да напусна през лятото
- Аморим: Трябваше да победим
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]