Грузинска легенда оглави АЕК
Легендата на грузинския футбол Темури Кецбая беше представен днес като нов старши-треньор на АЕК Атина. Според официалния сайт на гръцкия клуб, съглашението между страните е за две години. По-рано в кариерата си специалистът водеше отборите на Анортозис, Олимпиакос Никозия, националния отбор на Грузия и Апоел Никозия.
АЕК Атина завърши втори редовния изминал сезон в Гърция, но загуби плейофите за Шампионска лига и ще се състезава в Лига Европа.
Кецбая два пъти е бил шампион с Анортозис и веднъж е печелил Купата на страната.
- Мъри ще измъчи Фенербахче в Истанбул
- Бенфика обяви завръщането на Рафа Силва
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Моуриньо: Изненадан съм, че най-добрите клубове се управляват от треньори без опит
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Интер Маями се е насочил към участие в Копа Либертадорес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]