Мейрелеш може да се завърне в Англия
Полузащитникът на Фенербахче Раул Мейрелеш може да се завърне в Англия, съобщават турски източници. Според източника на информацията, интерес към играча проявява Астън Вила. Съобщава се също така, че бирмингамският клуб вече е провел нужните преговори за играча, който не желае да продължава договора си с турския клуб.
Интерес към Мейрелеш проявява и Спортинг Лисабон.
- Орландо Сити води преговори за Гризман
- Отлагат мачове в Аржентина заради обвинения срещу Асоциацията
- Роналдиньо: 90 минути са твърде много, не обичам да гледам футбол
- Меси избра клуб след Интер Маями
- Проблемите в атака ще провалят Гьозтепе срещу Бешикташ
- Виетнам строи най-големия стадион в света
- Геният срещу системата: новата дилема на големите клубове
- УЕФА е готова да подкрепи разширяването на клубния Мондиал
224
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
23.03.2016 в 12:12
Ако Вила ги купи и тях някой саудитски, уахабитски камиларо-милиардер направо си го взема по снимка. Не му трябват ни проби, ни медицински прегледи :bravo: