Отложиха мач в Гърция, заради бежанците
Срещата между Олимпиакос Пирея и Ираклис бе отложена заради проблеми с бежанците в региона. Двубоят трябваше да се състои утре, 6 март, но това няма да се случи. Причината е невъзможността да се осигури безопасност на двубоя заради липса на свободни полицаи. Решението за пренасянето на срещата е на заместник-министъра на спорта на Гърция Ставрос Контонис след молба от страна на полицията.
В момента голяма част от представителите на службите за безопасност се намират в Идомени, където е разположен лагер с бежанци и емигранти.
Не се съобщава, кога ще се проведе двубоя.
Напомняме, че в сряда не бе доигран мачът от полуфиналите за Купата на Гъррция между ПАОК и Олимпиакос заради безредици по трибуните. След това се взе решение да се прекрати провеждането на турнира.
- Мъри ще измъчи Фенербахче в Истанбул
- Бенфика обяви завръщането на Рафа Силва
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Моуриньо: Изненадан съм, че най-добрите клубове се управляват от треньори без опит
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Интер Маями се е насочил към участие в Копа Либертадорес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]