Напут напусна президентския пост на КОНМЕБОЛ
Хуан Анхел Напут напусна поста президент на Футболната Конфедерация на Южна Америка (КОНМЕБОЛ). През миналата седмица функционерът бе арестуван в Цюрих в рамките на делото за корупция във ФИФА, в резултат на което Напут бе отстранен за 90 дни.
КОНМЕБОЛ потвърди, че Напут вече не е президент на организацията, като изборите за глава на КОНМЕБОЛ ще се проведат на 26 януари 2016 година.
- Фламенго назначи Леонардо Жардим за треньор до 2027 година
- Филипе Луис след уволнението: Футболът е направен от цикли и нашият беше исторически
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Ривър Плейт назначи Едуардо Коудет за нов старши треньор
- Контузия за Роналдо, но Мондиал 2026 не е под въпрос
- Спортинг повали Порто с дузпа на Луис Суарес в първия полуфинал
- Роналдо остана в Рияд въпреки ракетните удари в региона
- Ubi maior, minor cessat
166
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]