В Аржентина избухна скандал около изборите за президент
В Аржентина се разгоря скандал около изборите за президент на Футболната асоциация на страната. Според местни медии, гласуването е признато за невалидно. Причината за това е допълнителна бюлетина, която бе намерена в урната. За поста претендираха временно изпълняващият задълженията на президент Луис Сегура и известният телевизионен водещ Марсело Тинели.
Представителите на 75 клуба е трябвало да дадат своя глас, но след отваряне на урната в нея се оказали 76 бюлетини. Съгласно аржентинското законодателство, подобно нещо автоматично анулира изборите. В същото време е било невъзможно да се повтори гласуването, тъй като много от делегатите са напуснали залата след като са дали своя глас.
- Меси и Суарес блеснаха при откриването на новия стадион на Интер Маями
- Оскар прекрати кариерата си на 34 години
- Канада тества новото правило за засада на ФИФА
- Меси впечатлен от новия стадион на Интер Маями
- Роналдо се завърна с два гола при убедителна победа на Ал Насър
- Симон Миньоле слага край на кариерата си след сезона
- Престиани отговори на обвиненията: Не съм расист, това ме нарани най-много
- Жоао Фелиш: Световното първенство наклони везните за трансфера ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]