Президентът на Трабзонспор заключил съдия на стадиона
Турската футболна федерация отстрани от футбола президентът на Трабзонспор за 280 дни, заради поведението му след равенството 2:2 с Газиантепспор от първенството на Турция. Ибрахим Хаджиосманоглу е заключил в съблекалните на стадиона за няколко часа главният рефер на срещата Кагатай Сахан, тъй като не е отсъдил дузпа в полза на неговия отбор. Според самият собственик обаче, всичко това е било направено, за да защити съдията от недоволството на феновете.
Арбитърът е бил освободен след "само" 4 часа, когато според запознати се е намесил премиерът на Турция Реджеп Ердоган и изпратил специален отряд полицаи да отведат Сахан от стадиона. Хаджиосманоглу е глобен с 48 500 евро и отстраняване от футбола за 280 дни, а още 8 ръководители на клуба бяха наказани.
- Меси и Суарес блеснаха при откриването на новия стадион на Интер Маями
- Оскар прекрати кариерата си на 34 години
- Канада тества новото правило за засада на ФИФА
- Меси впечатлен от новия стадион на Интер Маями
- Роналдо се завърна с два гола при убедителна победа на Ал Насър
- Симон Миньоле слага край на кариерата си след сезона
- Престиани отговори на обвиненията: Не съм расист, това ме нарани най-много
- Жоао Фелиш: Световното първенство наклони везните за трансфера ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]