Джерард: Следващият сезон може да ми е последен
Полузащитникът на Лос Анджелис Галакси Стивън Джерард заяви, че е разочарован от отпадането на отбора от плейофите на МЛС, а също така каза, че може да завърши кариерата си на футболист през следващата година.
"Това може да стане последен сезон в кариерата ми на футболист, но определено не искам да чувствам това, което изпитвам сега, когато отборът отпадна от плейофите. През този сезон се присъединих към тима в разгара на първенството, но през следващата кампания ще се постарая да дам повече за нашите успехи", заяви Джерард.
- Слот обясни загубата
- Борнемут грабна победата срещу Ливърпул
- Слот: Собослай е невероятен без топката
- Трансфер на Робъртсън може да помогне на Ливърпул за Ван де Вен
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Тотнъм се интересува от защитник на Ливърпул
- Салах ще бъде една от двете трансферни цели за Саудитската лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]