Коентрао: Пресата в Испания беше против мен
Защитникът на Монако Фабио Коентрао е на мнение, че испанските журналисти тенденциозно го критикуват, но няма идея каква може да е причината. Португалският национал премина през това лято във френския клуб от Реал Мадрид и вече има 4 мача за новия си отбор.
"Смятам, че журналистите в Испания бяха тенденциозно против мен. По всичко изглеждаше, че постоянно съм виновен в нещо. Ако даден мач не беше добър - не преставаха да ме критикуват. Когато пък играх добре - почти не обръщаха внимание. Все още не мога да разбера защо бях "грозното пате" за тях", коментира Фабио Коентрао.
- Монако е близо до постоянен трансфер на Ансу Фати
- Филипе Луис поема Монако
- Ланс разтърси Франция, но ПСЖ остана на трона
- Страсбург сътвори невероятен обрат от 1:4 срещу Монако в мач с девет гола
- Лил удари Монако и остави монегаските извън Шампионска лига
- Монако активира клаузата за откупуване на Ансу Фати
- Монако обърна Метц в края и запази амбициите си за Европа
- Погба: Любовта на феновете ме кара да продължавам
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]