Гуркюф подписа с Рен
Полузащитникът Йоан Гуркюф подписа договор за един сезон с Рен, съобщи официалният сайт на френския клуб. Според информацията, футболистът официално ще бъде представен като ново попълнение на тима от Бретан във вторник.
Засега не е ясно, дали играчът е преминал медицински прегледи, така или иначе той няма да се появи в игра в близките седмици, тъй като продължава да се възстановява от контузия.
Гуркюф преминава в Рен като свободен агент, след като договорът му с Олимпик Лион изтече през лятото и не бе подновен.
- Меси блесна с четири голови действия при зрелищен успех на Интер Маями
- Отмъщението
- Ал-Хилал предлага 90 милиона евро годишна заплата на Левандовски
- Роналдо след драматичното реми с Ал-Хилал: Мечтата е близо
- Джонатан Нарваес спечели четвъртия етап на Джиро д’Италия, Чиконе облече розовата фланелка
- Ал-Насър изпусна победата срещу Ал-Хилал в добавеното време
- Моуриньо отложи решението за бъдещето си след издънката на Бенфика
- Кристиано Роналдо се обърна към феновете преди решителния мач с Ал-Хилал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]