Бешикташ обяви трансфера на Марио Гомес
Нападателят на Фиорентина Марио Гомес ще играе през следващия сезон в турския Бешикташ, съобщи официалният сайт на истанбулци. Според информацията, турският клуб наема 30-годишният нападател за един сезон. Също така Бешикташ има право да закупи Гомес след края на сезона.
Подробности не се съобщават, но по-рано се съобщаваше, че клубът от Флоренция ще получи 3,5 милиона евро за футболиста си.
През миналия сезон Гомес вкара четири гола в 20 мача от Серия А.
- Почина президентът на Фиорентина
- Фиорентина е близо до трети зимен трансфер
- Ясен е жребият за плейофите на Лигата на конференциите
- Паратичи: Благодаря на Тотнъм, че откликна на желанието ми
- Нкунку спаси точката за Милан срещу Фиорентина
- Милан няма да сбърка срещу Фиорентина
- Брешани премина във Фиорентина
- Спартак Варна подписа с Димо Кръстев от Фиорентина
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]