Палмейрас подписа с парагвайски национал
Палмейрас представи нападателя Лукас Бариос. Според информация на официалния сайт на бразилския клуб, договорът с 30-годишния играч от националния отбор на Парагвай е за три години, като сделката струва на Палмейрас 2.9 милиона евро.
За последно Бариос игра за френския Монпелие, където бе под наем от Спартак Москва. На завършилата наскоро Копа Америка 2015 голмайсторът вкара 3 от 6-те гола за Парагвай в турнира.
В кариерата си досега той е играл още за отборите на Борусия Дортмунд, чилийските Депортес Темуко, Кобрелоа и Коло Коло, аржентинските Архентино Хуниорс, Тигре и Тиро Федерал, мексиканския Атлас и китайския Гуанджоу.
- Меси впечатлен от новия стадион на Интер Маями
- Роналдо се завърна с два гола при убедителна победа на Ал Насър
- Симон Миньоле слага край на кариерата си след сезона
- Престиани отговори на обвиненията: Не съм расист, това ме нарани най-много
- Жоао Фелиш: Световното първенство наклони везните за трансфера ми
- Интер Маями преговаря с Каземиро
- Женският футбол счупи рекорд: договор за близо 7 милиона евро
- Бешикташ се насочва към Садио Мане
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]