Ламбарт няма да може да дебютира за Ню Йорк тази седмица
Полузащитникът Франк Лампард се контузи и поради това ще трябва да отложи дебюта си за Ню Йорк Сити. Според Sky Sports, 37-годишният бивш английски национал е получил травма в прасеца по време на тренировка и ще се възстановява в продължение на седмица.
Това значи, че Франк няма да може да помогне на своите в мача срещу ФК Торонто в неделя.
"Разочарован съм, че няма да мога да играя в неделя. Получих леко разтежение, но добрата новина е, че другата седмица ще подновя тренировки", заяви Лампард.
Според специалисти, англичанинът най-вероятно ще дебютира срещу Ню Ингланд Революшън.
- Хеттрик на Жоао Фелиш и 971-и гол на Роналдо донесоха победа на Ал-Насър
- Робиньо-младши защити Неймар: Всичко вече е изяснено
- Аякс води предварителни разговори с Арне Слот
- Интер Маями и ЛА Галакси в битка за Каземиро
- Инфантино планира да остане начело на ФИФА до 2031 година
- Роналдо разкритикува напрежението в Саудитската лига: Това вече не е футбол
- ФИФА обсъжда задължителен възпитаник на терена във всеки мач
- Престиани разкри детайли около скандала с Винисиус и наказанието
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]