Роберто Карлос стана треньор на Дел Пиеро
Бившият защитник на Реал Мадрид Роберто Карлос стана треньор на играещия в индийската Суперлига Делхи Динамос, съобщи официалният Twitter на клуба. Подробности от договора на бившия бразилски национал не се разкриват.
Карлос през януари водеше турския Акхисар Беледиеспор, а през декември бе признат за най-добър треньор на Турция за 2014 година за работата си в Сиваспор.
Динамос в своя първи сезон в индийската суперлига зае пето място. През 2015година турнирът ще стартира в началото на октомври и ще завърши в края на декември.
За отбора играе Алесандро Дел Пиеро и Кристоф ван Хаут, който е най-високият футболист в света.
- Бенфика обяви завръщането на Рафа Силва
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Моуриньо: Изненадан съм, че най-добрите клубове се управляват от треньори без опит
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Интер Маями се е насочил към участие в Копа Либертадорес
- София ще бъде домакин на Общото събрание на Асоциацията на Европейските лиги
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]