Ривър Плейт представи петте си нови попълнения
Аржентинският Ривър Плейт на специална церемония представи петте си нови попълнения. Става дума за Пабло Аймар, Лучо Гонзалес, Хавиер Савиола, Табар Ваюдес и Николас Бертоло. Петимата вече тренират с основната група.
Пабло проведе последните шест месеца в състава на "милионерите", тренирайки с отбора, но без да играе в официални мачове. Хавиер е звезден възпитаник на Ривър Плейт, а Лучо игра за отбора в периода 2002 - 2005 година.
- Хеттрик на Жоао Фелиш и 971-и гол на Роналдо донесоха победа на Ал-Насър
- Робиньо-младши защити Неймар: Всичко вече е изяснено
- Аякс води предварителни разговори с Арне Слот
- Интер Маями и ЛА Галакси в битка за Каземиро
- Инфантино планира да остане начело на ФИФА до 2031 година
- Роналдо разкритикува напрежението в Саудитската лига: Това вече не е футбол
- ФИФА обсъжда задължителен възпитаник на терена във всеки мач
- Престиани разкри детайли около скандала с Винисиус и наказанието
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]