Мбиа не успя да се договори с Трабзонспор
Бившият полузащитник на Севиля Стефан Мбиа най-вероятно няма да стане играч на Трабзонспор. Както е известно, по-рано през седмицата футболистът пристигна в черноморския град, а турският клуб обяви, че сделката със свободния агент е успешна и дори бе публикувана снимка от посрещането на Мбиа.
Оказва се, че ситуацията е малко по-различна от представената. Според турски източници, снощи полузащитникът е напуснал Турция, след като не е успял да договори личните си условия с Трабзонспор.
Предполага се, че в последния момент турците са намалили своето предложение, което е принудило Стефан да откаже да подпише договор и да си тръгне.
- Хеттрик на Жоао Фелиш и 971-и гол на Роналдо донесоха победа на Ал-Насър
- Робиньо-младши защити Неймар: Всичко вече е изяснено
- Аякс води предварителни разговори с Арне Слот
- Интер Маями и ЛА Галакси в битка за Каземиро
- Инфантино планира да остане начело на ФИФА до 2031 година
- Роналдо разкритикува напрежението в Саудитската лига: Това вече не е футбол
- ФИФА обсъжда задължителен възпитаник на терена във всеки мач
- Престиани разкри детайли около скандала с Винисиус и наказанието
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]