Прандели: Галатасарай? Това бе грешка
Бившият старши-треньор на Галатасарай Чезаре Пранедели сподели мнението си за своя престой в турския гранд. Според италианския специалист, той е допуснал груба грешка, приемайки работата край Босфора.
"Искам ново предизвикателство. Имам огромна мотивация, но засега никой не се е свързал с мен. Не вярвам в проекти, това стана много изтъркан термин. Имах отлични предложения зад граница, но преди това ще трябва да оправя нещата си в Турция. Галатасарай? Това бе огромна грешка. Когато отидох там, тогавашния президент ме заинтересува с проекта за европейска академия за младежи. Но след това той напусна, а с новото ръководство всичко се промени", заяви Прандели.
- Бекъм: Ето защо доведох Меси тук
- Серхио Рамос обяви, че напуска Монтерей
- Меси: Интер Маями трябва да се наслади на Купата
- Интер Маями и Меси с първа титла в САЩ
- Тръмп ще получи Наградата за мир на ФИФА
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Фламенго стана шампион на Бразилия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]