Попов: Преходът в Спартак е голяма крачка в кариерата ми
Новото попълнение на Спартак атакуващият полузащитник Ивелин Попов коментира своя преход в московския клуб. Както е известно, по-рано днес столичани обявиха, че са подписали дългосрочен договор с 27-годишния играч от националния отбор на България.
"Това наистина е голямо събитие за мен, голяма крачка в моята кариера. От дете знам за Спартак, защото се интересувах от руския футбол. Естествено, помня играчи като Титов, Аленичев и други футболисти. През тези години Спартак винаги играеше в Шампионска лига и бе в Европа. Знам, че това е един от най-големите клубове в Русия и с най-голяма популярност, поради което за мен е огромна чест да защитавам "червено-белите" цветове", заяви Попов.
- Филипе Луис след уволнението: Футболът е направен от цикли и нашият беше исторически
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Ривър Плейт назначи Едуардо Коудет за нов старши треньор
- Контузия за Роналдо, но Мондиал 2026 не е под въпрос
- Спортинг повали Порто с дузпа на Луис Суарес в първия полуфинал
- Роналдо остана в Рияд въпреки ракетните удари в региона
- Ubi maior, minor cessat
- Роналдо спешно напусна Саудитска Арабия след атаки с дронове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]