Полша се обяви срещу Блатер
Полша няма да подкрепи кандидатурата на Йозеф Блатер за президент на ФИФА. Това заяви главата на местния футбол Збигнев Бонек, който по-рано се обяви и срещу провеждането на Мондиал 2018 в Русия. Както е известно, по-рано днес САЩ, Канада, Австралия, Норвегия, Англия и други европейски страни открито обявиха, че са против избирането на Блатер за президент на ФИФА.
"Полша няма да гласува за Блатер не само защото го смятаме за корумпиран, а защото не виждаме причини да продължаваме последния му мандат", заяви Бонек.
- Тръмп ще получи Наградата за мир на ФИФА
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Фламенго стана шампион на Бразилия
- Спечелил Купата на МЛС оглави Селтик
- УЕФА обмисля евентуално отстраняване на Израел
- Викинг стана шампион на Норвегия
- Неймар говори за контузията си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]