Блатер отказа участие е ТВ дебати
Президентът на ФИФА Йозеф Блатер отказа да участва в телевизионен дебат срещу тримата си конкуренти за поста на ръководител на организацията, съобщава The Telegraph. 79-годишният е отклонил поканата на BBC и Sky да дойде на "Уембли", за разлика от останалите кандидати -
вицепрезидентът на ФИФА принц Али бин ал-Хюсейн от Йордания, португалската легенда Луиш Фиго и шефът на холандския футбол Михаел ван Прааг.
Изборите за президент на ФИФА ще се проведат на 29 май в Цюрих, като в тях ще участват представители на всичките 209 страни и територии, които са членки на организацията.
- Жоао Фелиш: Световното първенство наклони везните за трансфера ми
- Интер Маями преговаря с Каземиро
- Женският футбол счупи рекорд: договор за близо 7 милиона евро
- Бешикташ се насочва към Садио Мане
- Интер Маями кръщава трибуна на името на Меси
- Ал-Итихад се насочва към Каземиро и Салах
- Ланг се размина с ампутация след ужасяваща травма на „Анфийлд“
- Александър Усик с нова роля в украинския футбол
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]