Андерсон: В Юнайтед форсираха завръщането ми и аз отново получих травма
Полузащитникът Андерсон разказа за своя преход от Манчестър Юнайтед в Интернасионал. Както е известно, 26-годишният футболист разтрогна договора си с "червените дяволи" и премина в бразилския клуб със свободен трансфер, подписвайки договор за четири години.
"Мислите, че не съм готов? Футболистите винаги ще критикуват. Навремето имах травми, но сега е по-добре да замълча, а да отговарям с играта си на терена. Имах травма на коляното, но моето завръщане в строя бе форсирано. Наложи ми се да играя, но колената ни бяха в различни състояния и аз отново получих травма. Приятно ми е, че ще играя за клуб като Интернасионал. Искам да съм щастлив, както бе в другите клубове", заяви бразилецът.
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Барселона разполага с две седмици, за да реши бъдещето на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед и Милан следят халф на Ботафого
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се отказа от Елиът Андерсън
- Девет английски отбора ще играят в Европа през следващия сезон
- Манчестър Юнайтед договори спонсорство с букмейкъра Betway
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]