Бейл: Проведохме отлична година
Полузащитникът на Реал Мадрид Гарет Бейл коментира финалната среща от Световното клубно първенство срещу Сан Лоренсо. Както е известно, европейците постигнаха победа с 2:0, като едно от попаденията бяха дело именно на Бейл.
"Световното клубно първенство е много важно за нас. Искахме да го спечелим и да покажем, че сме най-добрите в света. Досега спечелихме Шампионската лига, Купата и Суперкупата на Европа, а сега и този турнир. С една дума, това бе отлична година и дано следващата да е по-успешна. Сега трябва да останем съсредоточени и тогава отново може да постигнем нужните цели", каза Бейл.
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Артуро Видал: Измислиха VAR, за да не може Реал Мадрид да краде
- Арбелоа, това вече не е Реал Мадрид!
- Анчелоти подкрепи Родриго след тежката контузия
- Кризисна среща в Реал Мадрид след двете поредни загуби
- Родриго: Един от най-тежките дни в живота ми
- Напрежение в Реал Мадрид: играчите губят доверие в Арбелоа
- Сатриано разкри какво се е случило: Видях коляно в лицето на съотборник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]