Бурсаспор може да открие новия си стадион с мач с Реал Мадрид
Бурсаспор планира да покани Реал Мадрид за участие в мач, с който официално да бъде открит новият стадион, съобщи кметът на града Реджеп Алтепе. "Тимсех Арена" е с вместимост 45 000 човека и по своята функционалност и дизайн може да си съперничи с най-добрите спортни съоръжения в Европа.
"Надяваме се, че новият стадион ще бъде открит с мач с Реал Мадрид. В следващите няколко дни ще отправим покана към мадридския клуб. Ако получим отказ, има много други варианти, но нашите предпочитания са това да бъде Реал Мадрид", заяви Алтепе.
- Саудитски клуб отправи примамлива оферта към Мохамед Салах
- Сълзите на Роналдо или дългият път към трона
- Марко Силва е постигнал устна договорка с Бенфика
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Каспер Шмайхел сложи край на кариерата си
- Бразилският футбол бележи рекорден ръст на приходите през 2025 година
- Бенфика избра Марко Силва за свой основен вариант за нов треньор
- Роби Кийн напусна Ференцварош, готов е за оферти от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]