Платини: Германец трябва да вземе Златната топка
Президентът на УЕФА Мишел Платини сподели мнението си за това, кой трябва да получи наградата "Златната топка". Френският функционер не отрича, че Меси и Роналдо са едни от най-добрите футболисти в света, но според Платини наградата трябва да отиде при играч, който е спечелил световната титла.
"Не участвам в гласуването за определяне на носителя на "Златната топка". Но този играч трябва да стане някой от тези играчи, които спечелиха Световното първенство. Това означава, че трябва да бъде някой от националния отбор на Германия. При това не се и съмнявам, че Меси и Роналдо са сред най-добрите играчи в света", заяви Платини.
- Гарет Бейл: Футболът вече прилича повече на шах, отколкото на баскетбол
- Романо: Роналдиньо няма да играе постоянно за Равена
- Спорт, власт и милиарди: проектът Саудитска Арабия
- Ван дер Ваарт се извини за коментара си по адрес на японските футболисти
- Манчини напусна Ал Сад, завръщането му начело на Италия изглежда все по-вероятно
- Сомалийският съдия Артан ще ръководи Суперкупата на Европа
- Ибрахимович: Американските фенове са най-мекушавите във футбола
- Бивш защитник на Левски отива при Станимир Стоилов в Гьозтепе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Аз си държа на Покахонтас, иначе прекалено нетипично се разчупва матрицата на Блатер, утвърждавана в последното десетилетие :smoke:
А чел съм, че имало някога едни играчи като Шустер, Роси, Тардели, Сократес, Зико, Батс, Платини, Арконада, Бонек, Марадона, Валдано, Уго Санчес, Ван Бастен, Гулит, Бреме, Батистута, Хеслер и много, много други, но явно понеже не е е имало Булсатком, което не знам какво е, та няма как да съм сигурен, че са били добри. Или поне не се опират на малкия пръст не левия крак на Укривателя на данъци :lol:
п.п. Със здраве, и по-спокойно я карай: не гледай на хората от твоята чаршия. Със или без БулсатКОН... :lol:
klark66, радвам се, че се радваш, но не разбрах не е ли имало други играчи, за които да се радваш от 66-та насам или интернета усилва радването :wink: