Манолев: Не заслужавахме да загубим
Българският защитник на Динамо Москва Станислав Манолев сподели мнението си за загубения от Зенит мач в рамките на 7-я кръг на Висшата лига на Русия. Както е известно, двата отбора представиха на публиката истински трилър, който в крайна сметка бе спечелен от петербургци с 3:2.
"Срещнахме много силен отбор. Неслучайно Зенит е лидер в шампионата на Русия. Отборът разполага с класни футболисти, но въпреки това не заслужавахме поражението. Мисля, че резултатът 2:2 напълно отразяваше съотношението на силите на терена. Бе обидно да допуснем гол в 89-та минута. Въпреки това не сме загубили увереност в своите сили. Динамо има психология на победител", заяви Манолев.
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Лионел Меси има бразилски корени според ново историческо проучване
- Героят на Кабо Верде от Мондиал 2026 подписа с Коло-Коло
- Официално обявените трансфери в Европа за 24 юли
- МОК отказа да разследва Джани Инфантино за действията му по време на Мондиал 2026
- Анхел Кореа се завърна в Аржентина и подписва с Ривър Плейт
- ЕС наложи санкции на президента на ФИДЕ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]