Галатасарай не претендира за Подолски
Президентът на Галатасарай Унал Айсал опроверга слуховете, че клубът е близо до трансфер на нападателя на Арсенал Лукас Подолски. Вчера се появиха съобщения, че "артилеристите" се опитват да се разделят с немския национал и за фаворит за подписа на играча се посочваше турския гранд. Оказва се, че нещата стоят малко по-различно по отношение на намеренията на Галатасарай.
"Попитах Прандели за това, нужен ли му е Подолски, но той ми каза, че подобна сделка е излишна и не вижда необходимост от нея. Повече не сме обсъждали този въпрос и това е всичко около Подолски. Относно Кембъл, това е обещаващ футболист, но след като Арсенал не го продава, ние повече нищо не може да направим. Ще осъществим два трансфера през следващата седмица и ще подсилим състава. Наистина имаме позиции, които се нуждаят от укрепване", заяви Айсал.
- Дезире Дуе: Искаме още, ще се борим за трета поредна титла
- Челси се подигра на Арсенал след загубата във финала на Шампионската лига
- ПСЖ защити титлата си след драматичен триумф над Арсенал във финала на Шампионска лига
- Незарасналата рана: парижкият финал, който преследва Арсенал и днес
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Маркиньос: Луис Енрике е треньор от най-висока класа, а Дембеле и Кварацхелия са лидери
- Едегор: Готови сме за финала, атмосферата в отбора е невероятна
- Сака: Мечтая за този момент от седемгодишен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]