Челси ще участва в мини-турнир в Истанбул
На 8 август на стадион "Шюкрю Сараджоглу" в Истанбул ще се състои благотворителен мини-турнир с участието на три отбора - Фенербахче, Бешикташ и Челси, съобщава днешната турска преса. Според източника на информация, форматът на турнир ще бъде следният: 3 двубоя по 45 минути.
Печалбите от състезанието ще отидат за благотворителни цели - всички средства ще бъдат дадени на семействата на пострадалите и загиналите по време на трагедията в мината в Сома през тази година.
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
- Тод Боели и Марк Уолтър са близо до оттегляне от Челси
- Манчестър Сити подновява преговорите за Енцо Фернандес
- Михаил Мудрик готов да напусне Челси под наем заради игрова практика
- Морган Роджерс разкри защо с Коул Палмър могат да се допълват отлично
- Михаил Мудрик разказа как е тренирал по време на допинг наказанието
- Ева Карнейро реагира на думите на Жозе Моуриньо за скандала в Челси
- Ева Карнейро реагира на думите на Жозе Моуриньо за скандала в Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]