Валдес може да заведе дело срещу Монако
Бившият вратар на Барслеона Виктор Валдес може да заведе дело срещу футболен клуб Монако, заради неспазвани на договорните задължения. Това съобщават няколко френски издания, след като тази седмица вицепрезидентът на Монако Вадим Василев заяви, че стражът е контузен и поради това клубът няма да подпише с испанеца.
"Сключихме с Монако четиригодишен договор и ще настояваме да бъдат спазени неговите условия", заяви агент Хинес Карвахал.
Представителят на Валдес също така изрази недоумения от това, че Монако в последния момент се отказа от сделката.
"Възстановяването на Валдес протича в рамките на сроковете, установени от докторите. Не разбирам, защо Монако даде на заден ход", добави агентът на играча.
- Монако с впечатляващ обрат срещу Лион
- Анонс на 27-ми кръг на Лига 1 – срещите в петък и събота
- Анонс на 26-ти кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- Монако продължи серията си с пета поредна победа в Лига 1
- Анонс на 26-ти кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Монако зашемети ПСЖ в Париж
- ПСЖ и Монако отново един срещу друг – парижани ще се затруднят
- Инфантино предлага червен картон за футболисти, които прикриват устата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]