Валдес не успя да премине прегледи в Монако
Вратарят Виктор Валдес не успя да премине медицински прегледи в Монако, съобщи официалният Twitter на клуба от Княжеството. През март играчът претърпя сериозна травма на коляното и пропусна остатъка от сезона.
Вицепрезидентът на Монако Вадим Василев заяви, че Валдес е контузен и преминаването му в клуба се е провалило.
Това означава, че Валдес остава свободен агент, след като на негово място в Барселона бяха привлечени Марк-Андре тер Щеген и Клаудио Браво.
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Пафос си спечели точка срещу Монако
- Монако ще се справи с Пафос
- Монако загуби в дебютния мач на Погба (видео)
- Погба ще играе за първи път от две години
- Стана ясно кога Погба може да играе за Монако
- Юве не успя да стигне до победа и при 4-тия си опит, Монако с важен успех
- Монако ще запише първа победа зад Северния полярен кръг
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]