Жардим оглави Монако
Португалският специалист Леонарду Жардим стана старши-треньор на Монако. За това съобщават местни издания, информацията очаква своето официално потвърждение. С 39-годишния специалист е подписан тригодишен договор. Други детайли от сделката не се разкриват.
По-рано Жардим водеше Спортинг. Под негово ръководство "лъвовете" завършиха на второ място в шампионата на Португалия и се класираха за Шампионска лига.
- Монако активира клаузата за откупуване на Ансу Фати
- Монако обърна Метц в края и запази амбициите си за Европа
- Погба: Любовта на феновете ме кара да продължавам
- Равенство с вкус на пропусната победа за Монако в Тулуза
- Монако навакса два гола пасив срещу Оксер, но стигна само до равенство
- Анонс на 30-ти кръг на Лига 1 - срещите в неделя
- Анонс на 30-ти кръг на Лига 1 - срещите в петък и събота
- Пари ФК разгроми Монако и прекъсна серията им от победи
248
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]