В неделя обявяват трансфера на Вия в Ню Йорк Сити
Нападателят на Атлетико Давид Вия е близо до трансфер в Ню Йорк Сити. Според източника на информацията, американският клуб, който ще влезе в състава на МПС през 2015 година, официално ще обяви трансфера на 32-годишния играч от националния отбор на Испания е неделя или понеделник.
В МЛС вече започна мощна маркетингова кампания, посветена на прехода на Вия в Ню Йорк Сити, в това число и производство на негови фланелки.
По-рано се разбра, че американският клуб е предложил на испанец три годишен договор н стойност 15 милиона евро.
- Атлетико победи Осасуна и продължава битката за третото място
- ПСЖ готви мегатрансфер за Хулиан Алварес
- Анонс на 36-ти кръг на Ла Лига - срещите във вторник
- Симеоне: Атлетико плати скъпо за пропуските срещу Селта
- Селта шокира Атлетико в Мадрид и запази надеждите си за Европа
- Атлетико е близо до трансфер на Жоао Гомеш от Уулвърхемптън
- Кметът на Мадрид: Атлетико игра срещу УЕФА, а не срещу Арсенал
- Рууни: Гьокереш върши цялата „мръсна работа“ за Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]