Раниери ще получи 1.5 милиона компенсация от Монако
Старши-треньорът на Монако Клаудио Раниери ще бъде уволнен от своя пост след края на сезона. За предсрочното разтрогване на договора с клуба от Княжеството, 62-годишният италианец ще получи компенсация в размер на 1.5 милиона евро, която вероятно ще е достатъчна да неутрализира разочарованието на Раниери.
По-рано се съобщаваше, че треньорът може да получи 3 милиона евро обезщетение.
В момента Монако е втори в класирането на Лига 1, но от ръководството на клуба са разочаровани от това, че отборът не успя да спечели трофей през сезона.
- Дербито на Лазурния бряг завърши без победител
- Анонс на 21-ви кръг на Лига 1 – срещите в неделя
- Монако отпадна от Купата след загуба от Страсбург
- Монако изключи Погба от заявката за ШЛ
- Страсбург – Монако: Дузпите ще определят победителя
- Поконьоли: Постигнахме една от целите си
- Монако и Ювентус не си вкараха
- Монако – Юве: Тежка вечер за домакините
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]