Тер Щеген отива в Англия или Италия при провал на трансфера в Барса
Вратарят на Борусия М'гладбах Марк-Андре тер Щеген вече е определил плановете си в случай, че трансферът му в Барселона не се състои. Както е известно, немският национал трябваше да премине в каталунския клуб през лятото срещу сумата от 12 милиона евро. ФИФА обаче забрани на Барселона да осъществява трансфери до лятото на 2015 година, което може да провали преминаването на Тер Щеген в испанския гранд.
Ако сделката не се състои, тогава 21-годишният страж на младежкия национален отбор на Германия ще продължи кариерата си в Италия или Англия. Не се съобщават вероятните работни места на Марк-Андре.
- Гризман се подигра на Барселона след елиминацията: Тази снимка твърде жестока ли е?
- Артуро Видал: Измислиха VAR, за да не може Реал Мадрид да краде
- Педри след отпадането на Барса: Дадохме всичко и бяхме много близо
- Барса увеличи тавана на заплатите след сделка за VIP местата на „Камп Ноу“
- Деко след отпадането на Барса: С този дух можем да мечтаем за велики неща
- Коке засипа Педри с похвали: Той е настоящето и бъдещето на Испания
- Нови проблеми за Барселона: Флик ядосан заради серия от контузии
- Флик: Барселона игра силно, но отпадането боли
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]