Неймар: Роналдо също е мой кумир
Нападателят на Барселона Неймар коментира гласуването за "Златната топка", в резултат на което призът получи нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо, а съотборникът на бразилеца в клуба Лионел Меси остана втори.
"Всички футболисти знаят колко трудно се дават наградите, особено толкова важни. Поддържах Меси, но този резултат е справедлив. Кристиано Роналдо е кумир за мен и аз искам да го поздравя", заяви Неймар.
- Бернардо Силва все по-близо до Барселона
- Манчестър Юнайтед следи Феран Торес като вариант за нападението
- Магията на „Joga Bonito“, която промени футбола
- ФИФА ще компенсира Барселона за контузията на Рафиня
- Съобщението в WhatsApp, което промени кариерата на Фермин Лопес
- Барселона започна преговори за Бастони – сделката набира скорост
- Факторът, който спира Барселона за Виктор Муньос
- Рафиня аут за пет седмици – контузиите разтърсват Барселона и европейския футбол
208
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]