Меси: Роналдо е достоен победител
Нападателят на Барселона Лионел Меси след церемонията по връчване на "Златната топка", която бе спечелена от нападателя на Реал Мадрид и националния отбор на Португалия, отбеляза, че наградата е попаднала в ръцете на достоен играч.
"Роналдо проведе великолепно годината. Тази година се получи добра не само за Роналдо, но и за мен, за Франк Рибери и именно поради това бяхме номинирани за "Златната топка". Този, който взе наградата, той стана достоен победител. Разбира се, аз исках да спечеля, но нямам претенции. Роналдо заслужава наградата", заяви Меси.
- Барселона започва мащабна чистка в състава си
- Луис Суарес: Надявам се Ламин Ямал да достигне поне нивото на Меси
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Разкриха бонусите по трансфера на Антъни Гордън в Барселона
- Барселона привлече египетския талант Хамза Абделкарим
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]