Семейството на Роналдо ще присъства на церемонията за Златната топка
Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо ще присъства на церемонията по връчването на "Златната топка" заедно със своето семейство. Португалецът ще бъде съпровождан от своята майка, брат си и двете си сестри. Както е известно, тази седмица нападателят на Реал Мадрид призна, че смята да уважи церемонията, след като по-рано се появиха слухове, че той възнаерява да бойкотира мероприятието.
Източникът на тази информация отбелязва, че Роналдо за първи път ще присъства на церемонията заедно със своето семейство.
Както е известно, носителят на "Златната топка" ще стане известен на 13 януари, като церемонията ще се състои в Цюрих.
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
- Шаби Алонсо има десет дни, за да спаси работата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]