Треньорът на Атлетико: Разочаровахме феновете си
Старши-треньорът на Атлетико Минейро Кука призна, че поражението на неговия отбор от Раджа Казабланка е закономерно. Както е известно, двата отбора се срещнаха в полуфинален мач от Световното клубно първенство и южноамериканският тим отстъпи на съперника си с 3:1.
"Не успяхме да играем добре. Уви, не ни се отдаде да приложим нашият план за играта. Не контролирахме хода на срещата. Успяхме да реагираме след като първи допуснахме гол, тръгнахме да вкарваме победно попадение, но допуснахме грешка и получихме гол. След това всички тръгнахме напред и отново допуснахме да ни вкарат от контраатака. Съперникът действаше уверено, наистина проведе силен мач, особено що се отнася до контраатакуващите му действия. Трябва да признаем това поражение и да се извиним пред своите запалянковци, които разочаровахме - те изминаха дълъг път до Мароко, за да ни подкрепят", заяви Кука.
- Тръмп ще получи Наградата за мир на ФИФА
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Фламенго стана шампион на Бразилия
- Спечелил Купата на МЛС оглави Селтик
- УЕФА обмисля евентуално отстраняване на Израел
- Викинг стана шампион на Норвегия
- Неймар говори за контузията си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]